Wróć do listy

Salon sprzedaży Energi Obrotu w Kaliszu już otwarty

Salon sprzedaży Energi Obrotu w Kaliszu już otwarty

🏢 W Kaliszu działa już nowy salon Energi Obrotu. Klienci mogą załatwić tu m.in. formalności związane z podpisaniem umowy, zmianą oferty, przepisaniem licznika czy włączyć elektroniczną fakturę. 

Nowo otwarty salon sprzedaży działa przy ul. Niecałej 12, od poniedziałku do piątku w godz. 8-16.
Punkt został zaprojektowany z uwzględnieniem standardów wynikających z przynależności Energi Obrotu do Grupy ORLEN.

Zielony sprzedawca i digitalizacja rozwiązań
Zastosowano m. in. nowe funkcjonalne rozwiązania obsługowe, a także multimedialne. To m.in. infokiosk, w którym klienci znajdą wiele pomocnych informacji, bez zbędnego oczekiwania w kolejce.

Przy projektowaniu placówki zastosowano rozwiązania, które są bardziej przyjazne dla środowiska niż dotychczasowo stosowane. Ekrany LED zastąpiły drukowane plakaty. Wnętrze salonu zostało oświetlone również oprawami opartymi o moduły ledowe, co pozwoli na mniejsze zużycie energii elektrycznej. Ściany lokalu osłonięte są panelami ze sklejki. To naturalny materiał, który całkowicie nadaje się do recyklingu, jest nietoksyczny i bezpieczny dla środowiska.

Salon został podzielony na jasno oznaczone sekcje, takie jak poczekalnia, stanowisko wypełniania dokumentów, stanowisko samoobsługi, stanowisko obsługi telefonicznej oraz stanowiska obsługi wyposażonymi przegrody pomiędzy stanowiskami.

Wkrótce na dachu budynku przy ul. Niecałej zostanie także zamontowana instalacja fotowoltaiczna.


Załatw sprawy przez Internet 
Warto podkreślić, że formalności związane np. z
zawarciem nowej umowy czy zmianą oferty można załatwić bez wychodzenia z domu. Umożliwiają to formularze dostępne na stronie energa.pl. Pomocny może być także live-chat, poprzez który można skontaktować się z konsultantem. Klienci Energi Obrotu mają możliwość załatwienia wielu spraw także poprzez platformę Energa24, która od niedawna działa w zupełnie nowej odsłonie. 

Elektroniczna faktura się opłaca 
Energa Obrót zachęca do korzystania z faktury elektronicznej. To nie tylko troska o środowisko – przy każdej wyprodukowanej tonie papieru znika kilkanaście drzew, ale także duża oszczędność dla klienta.  
W przypadku umów z ofertą, takie rozwiązanie obniża każdy rachunek o 5 zł. Dodatkowo w tym roku to właśnie faktura elektroniczna jest jednym z warunków, dzięki któremu, zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Klimatu i Środowiska z 9 września 2023, obniżyć można swoje faktury jednorazowo o 125 zł. Zniżka zostanie przyznana do końca roku.


Zużycie papieru możesz ograniczyć, gdy zrezygujesz
z papierowych
faktur, a my zastąpimy je eFakturą.

Może Cię również
zainteresować

31.05.2024

Zmiana Taryfy ENERGA-OBRÓT S.A. dla Gazu Ziemnego Wysokometanowego

📣 Od 31 maja 2024 roku obowiązuje zatwierdzona przez Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki Taryfa nr 12 ENERGA-OBRÓT S.A. dla Gazu Ziemnego Wysokometanowego (Decyzja znak: DRG.DRG-4.4212.16.2023.WD).

 

26.04.2024

Relokacja salonu sprzedaży w Słupsku

Nasz salon w Słupsku na ul. Tuwima 6/7 został zamkniety na stałe. Od 29 kwietnia zapraszamy do nowego salonu przy ul. Wileńskiej 1 otwartego od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00.

04.03.2024

Komunikat dla konsumentów

Jeżeli od 1 stycznia 2020 roku do 30 września 2023 roku skorzystali Państwo z naszej oferty, a następnie umowa została wypowiedziana oraz zapłacili nam Państwo jednorazowe i zryczałtowane odszkodowanie, mają Państwo możliwość złożenia wniosku o jego zwrot.