Dołącz do naszego programu poleceń

Udostępniaj swój kod przyjaciołom i rodzinie
Icon

Icon

Icon

Nie masz jeszcze fotowoltaiki?

Umów się na darmową wizję lokalną

Nasze aktualne promocje i pakiety

Zarekomendowana przez Ciebie osoba też zyskuje!

Dokumenty do pobrania

Regulamin naszej promocji Vitay w Enerdze obowiązujący od 11 kwietnia 2023 roku do 31 grudnia 2024 roku

Regulamin korzystania z kodów rabatowych w sklepie internetowym vitay.pl

Kiedy i na jakich warunkach otrzymasz kod rabatowy, dowiesz się z regulaminu dostępnego powyżej w dokumentach do pobrania. Materiał nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego.

[1] Zalogowanie się lub zarejestrowanie na koncie VITAY oznacza: a) zalogowanie się lub zarejestrowanie w Programie Vitay oraz wyrażenie wszelkich wymaganych zgód; b) zalogowanie się lub zarejestrowanie konta w sklepie internetowym vitay.pl oraz wyrażenie wszelkich wymaganych zgód; c) zintegrowanie swojego konta VITAY z kontem w sklepie vitay.pl (w trakcie rejestracji konta w sklepie internetowym lub w ustawieniach konta użytkownika sklepu internetowego vitay.pl).

[2] Pod warunkiem zainstalowania odpowiedniego oprogramowania obsługującego urządzenie oraz dostępu do Internetu.

Gdy produkujesz własny prąd to obniżasz rachunki, w sytuacji gdy twoja instalacja jest dobrze zbilansowana z zapotrzebowaniem na prąd oraz przy sprzyjających warunkach pogodowych.

* kalkulacja ceny dla instalacji fotowoltaicznej o mocy 3,2 kWp, zamontowanej za pomocą 5 metrów kabla AC, 15 metrów kabla solarnego, na poszyciu z blachodachówki, na dachu skośnym.

Materiał marketingowy nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego.