Fotowoltaika na balkonie

Wypełnij formularz, a my się z Tobą skontaktujemy

Dlaczego warto zainstalować balkonowy zestaw fotowoltaiczny?

Icon

Brak ukrytych opłat

Icon

Zgłosimy instalację za Ciebie

Icon

Otrzymasz roczne ubezpieczenie

W naszej specjalnej ofercie posiadamy 3 kompleksowe zestawy fotowoltaiczne dla Twojego balkonu:

Szczegóły zestawu i założenia kalkulacji oszczędności:

Sprawdź czego potrzebujesz

1

Czy masz gniazdko na balkonie?

Do montażu fotowoltaiki na Twoim balkonie będziesz potrzebować gniazdka elektrycznego. Jeżeli jeszcze go nie masz, to podłącz gniazdko przed planowanym terminem instalacji.

2

Czy balkon spełnia wymogi techniczne pod montaż fotowoltaiki?

Do montażu paneli fotowoltaicznych na balkonie, będziemy potrzebować stalowej balustrady o minimalnej długości 350 cm i wysokości 103 cm oraz o grubości poręczy balustrady nie przekraczającej 10 cm. Dodatkowo balustrada powinna być wykonana z metalu oraz mieć prostą konstrukcję i nie posiadać wypełnienia w postaci szkła, betonu czy drewna.

 

3

Czy masz zgodę na montaż instalacji?

Montaż fotowoltaiki na balkonie wymaga zgody wspólnoty lub spółdzielni mieszkaniowej. Pamiętaj o pozyskaniu jej przed montażem.

Zapraszamy do obejrzenia filmu z montażu fotobalkoniki

Instalacja zestawu fotowoltaicznego na balkonie pięciopiętrowego budynku mieszkalnego w Działdowie.

Stabilna i solidna konstrukcja montażuSystem montażowy paneli fotowoltaicznych na balkony daje możliwość montażu paneli pod kątem 90 stopni, równolegle do balkonowych barierek. System taki posiada wszelkie certyfikaty zapewniając bezpieczny i profesjonalny montaż paneli fotowoltaicznych. 

 

 

Ubezpieczenie PZUZawierając z Energą Obrotem umowę na zakup i montaż instalacji fotowoltaicznej otrzymasz dodatkowo roczne ubezpieczenie w PZU SA na wypadek utraty, zniszczenia lub uszkodzenia instalacji fotowoltaicznej oraz przerwy w działaniu tej instalacji. Koszt ubezpieczenia pokrywa Energa Obrót SA. 

 

 

MATERIAŁ MARKETINGOWY - nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

[1] Przy założeniach: moc instalacji: 1,6kWp (4 panele fotowoltaiczne), roczny poziom autokonsumpcji: 567 kWh, roczna suma energii wytworzonej: 1379 kWh [5]

[2] Ochronę ubezpieczeniową zapewnia PZU SA. Energa-Obrót SA jest ubezpieczającym, a Klient wybierając ofertę przystępuje do umowy grupowego ubezpieczenia. Koszt ubezpieczenia pokrywa Energa Obrót SA. Szczegółowe informacje o zakresie ubezpieczenia, w tym o wyłączeniach i ograniczeniach odpowiedzialności znajdziesz w aktualnych warunkach grupowego ubezpieczenia instalacji fotowoltaicznych i przerwy w ich działaniu dla klientów Energa-Obrót SA. stanowiących załącznik do regulaminu oferty. Dokumenty dostępne są w sekcji „dokumenty do pobrania”. 

[3] Przy założeniach: Moc instalacji: 0,8kWp (2 panele fotowoltaiczne), roczny poziom autokonsumpcji: 421 kWh, roczna suma energii wytworzonej: 689 kWh [5]

[4] Przy założeniach: moc instalacji: 1,2kWp (3 panele fotowoltaiczne), roczny poziom autokonsumpcji: 529 kWh, roczna suma energii wytworzonej: 1034 kWh [5]

[5] Wyliczenia do powyższych założeń zostały przygotowane dla odbiorców rozliczających się na zasadach net-billingu oraz dla niezacienionej, południowej ekspozycji paneli fotowoltaicznych na balkonie. Do kalkulacji zostało wzięte roczne zapotrzebowanie na energię elektryczną gospodarstwa domowego: 2 200 kWh, przy cenie za energię elektryczną pobraną w wysokości 0,41zł/kWh, oraz przy cenie za energię elektryczną oddaną wyznaczoną na podstawie wartości RCEm na rok 2023 (od stycznia do sierpnia zgodnie z tabelą https://www.pse.pl/oire/rcem-rynkowa-miesieczna-cena-energii-elektrycznej, od września do grudnia jako średnia z miesięcy maj-sierpień 2023).

[6] Dla kredytu na zakup towarów i usług oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu, dla propozycji do 36 rat 0% wyliczenia dla przykładu reprezentatywnego na dzień 03.01.2024 r.: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 0%; cena towaru 3000 zł; stała stopa oprocentowania kredytu 0%; całkowita kwota kredytu 3000 zł; całkowita kwota do zapłaty 3000 zł; całkowity koszt kredytu 0 zł; czas obowiązywania umowy: 10 miesięcy, wysokość 10 równych rat miesięcznych 300 zł. Niniejsza propozycja nie jest ofertą w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Decyzja o przyznaniu i warunkach kredytu z uwzględnieniem oceny aktualnej sytuacji Klienta zostanie podjęta przez Bank. Szczegóły na www.santanderconsumer.pl
ENERGA-OBRÓT S.A. występujący w roli pośrednika kredytowego informuje swoich Klientów o możliwości skorzystania z propozycji kredytu na zakup towarów i usług oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A., udostępnia swoim Klientom wniosek o kredyt na zakup towarów i usług oraz przyjmuje oświadczenia o odstąpieniu od umów o kredyt na zakup towarów i usług  zawartych przez Santander Consumer Bank S.A. za pośrednictwem ENERGA-OBRÓT S.A.


Przedstawione wyliczenia są przykładowe i mają charakter niewiążący. Służą wyłącznie celom informacyjnym i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego.

[7] Koszt połączenia wg stawek Twojego operatora telefonicznego