Wróć do listy

Nowości w naszej ofercie!

Poznaj oferty idealne na lato i dowiedz się, jak wygrać rok energii za darmo!

Nadszedł czas podróży, aktywności na świeżym powietrzu i sportu. Nowe oferty Energi Obrót sprzyjają temu, aby latem nie tylko wypocząć, ale także zaoszczędzić. Dodatkowo, dzięki konkursowi Energi Obrót dla nowych i obecnych klientów, co miesiąc można wygrać m.in. rok energii za darmo.

Wykorzystaj lato aktywnie
 

Lato to idealny czas na sportową aktywność. Z ofertą Pakiet Sportowy podjęcie działania będzie jeszcze prostsze. Klient może korzystać nawet z 19 rodzajów sportowych aktywności w ponad 3 tys. obiektów sportowych w całej Polsce. Pakiet sportowy to nie tylko siłownie czy sale fitness, ale też m.in. korty tenisowe, sale do squasha, sauny, groty solne czy ścianki wspinaczkowe. W ofercie można zyskać także niezmienną cenę prądu przez 24 miesiące. 

Tankuj do pełna, oszczędzaj i podróżuj do woli!

Latem dużo się przemieszczamy, podróżujemy w nowe miejsca i robimy to z niemałą przyjemnością. Jak jeszcze bardziej umilić sobie wakacyjne wyjazdy? Z Pakietem Oszczędności możesz tankować nawet do 10 groszy taniej za litr na stacjach paliw ORLEN i BLISKA. Z kartą rabatową klient zyskuje zniżki na myjnię automatyczną oraz produkty z oferty Stop Cafe. W ramach oferty klient otrzyma także wsparcie fachowców, m.in. hydraulika, elektryka, ślusarza czy dekarza. 

Czerp radość z pomagania 

Wypoczywając latem, warto też pamiętać, że zawsze jest dobry moment na pomoc potrzebującym. Energa Obrót wprowadza ofertę charytatywną. Dziewięć wybranych ośrodków zajmujących się pomocą potrzebującym dzieciom, dzięki zawartej przez klienta umowie może otrzymać 100 zł.  Dodatkowo klient otrzyma m.in. wsparcie fachowców w razie awarii instalacji elektrycznej, grzewczej lub gazowej. 

Trzy kroki od szansy na rok energii za darmo

W związku z wprowadzeniem nowych ofert Energa Obrót organizuje konkurs dla nowych i obecnych klientów. Co miesiąc do wygrania jest:

  • 10 x rok energii za darmo
  • 20 x karta Orlen o wartości 500 zł!

Co trzeba zrobić? Wystarczy zawrzeć umowę kompleksową z wybraną ofertą, odpowiedzieć na pytanie „Jak oszczędzasz energię i dbasz o środowisko?” i wysłać zgłoszenie.
Szczegóły oraz regulaminy ofert i konkursu dostępne są na stronie energa.pl oraz w salonach sprzedaży.


Materiał nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego