Z nami niestraszne podróże! Wybierz ofertę "W drodze z Energą"

Oferta W drodze z Energą to niezawodna pomoc w znalezieniu odpowiedniego warsztatu w najwyższym standardzie i umówieniu wizyty. Twój samochód będzie pod opieką doświadczonych specjalistów, którzy zadbają o to, żeby był zawsze gotowy do drogi.

Zyskaj do 40% tańsze usługi serwisowe i dodatkowo raz do roku darmowy przegląd sezonowy auta lub 25 zł zniżki na niezbędne naprawy.

Kontakt 24/h

gdziekolwiek jesteś, wszystkie sprawy załatwisz przez telefon lub logując się na swoje konto www


Gwarancja ceny

naprawy realizujemy zgodnie z zatwierdzonym przez Ciebie wcześniej kosztorysem


Rozliczenie bezgotówkowe

za naprawy zapłacisz przez swoje konto w serwisie www lub płatności online

Zamów ofertę nie wychodząc z domu

Zamów Online

Wypełnij formularz, a nasz doradca zadzwoni do Ciebie i przedstawi dopasowaną ofertę.

Zamów w Salonie Sprzedaży

Odwiedź najbliższy Salon Sprzedaży i skorzystaj z pomocy naszych pracowników.

W ramach Ofert „W drodze z Energą II - Bezpieczniej” oraz „W drodze z Energą II - Taniej” obowiązującej od dnia 5 listopada 2018 r. do 31 marca 2019 r. Klienci, którzy są konsumentami, są przyłączeni do sieci dystrybucyjnych Operatorów Systemów Dystrybucyjnych – Enea Operator Sp. z o.o., ENERGA-OPERATOR S.A., PGE Dystrybucja S.A., innogy Stoen Operator Sp. z o.o., Tauron Dystrybucja S.A., korzystają z jednostrefowych grup taryfowych lub dwustrefowych grup taryfowych, nie wybrali licznika przedpłatowego i zawrą Umowę kompleksową ze Sprzedawcą zostaną objęci Ofertą przez okres 12 miesięcy liczonych od pierwszego dnia aktywacji pakietu. Aktywacja pakietu nastąpi w terminie maksymalnie do 45 dni od dnia rozpoczęcia świadczenia usługi kompleksowej określonej w Umowie kompleksowej. Maksymalna wartość świadczeń wynikających z oferty nie przekracza kwoty 2000 złotych (progu określonego w art. 21 ust. 1 pkt 68 ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych). Udzielony Klientowi, będącemu osobą fizyczną nie prowadzącą działalności gospodarczej Pakiet, do limitu wskazanego w zdaniu poprzedzającym nie stanowi przychodu podlegającego opodatkowaniu w rozumieniu ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych. Szczegółowe warunki ofert oraz warunki oferty określają Regulaminy ofert wraz z załącznikami, dostępne na www.energa.pl