PO PROSTU RODZINA

Oblicz ile możesz

zaoszczędzić

z Kartą Dużej Rodziny

Oblicz oszczędności Zamów

Oferta Po prostu rodzina

Twój dom zawsze rozpiera energia? Od rana masz mnóstwo spraw na głowie, pralka działa przez cały dzień, w kuchni gorąco od piekarnika, a dzieci popołudniami surfują po Internecie?

Specjalnie dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny przygotowaliśmy ofertę dla domu, w którym życie toczy się przez cały dzień.

Korzyści rosną wraz ze zużyciem: im więcej zużywasz, tym więcej oszczędzasz. Sprawdź, ile zaoszczędzi Twoja rodzina.


Oferta Po prostu rodzina jest idealnym rozwiązaniem dla rodzin ceniących sobie wygodę i oszczędność:

  • atrakcyjna cena sprzedaży prądu
  • 24 miesiące gwarancji niezmiennej ceny sprzedaży prądu
  • dodatkowe oszczędności dzięki elektronicznej fakturze

Oblicz ile możesz zaoszczędzić!

Przyjrzyj się swoim wydatkom na energię elektryczną
i wyraźnie obniż rachunki za prąd z ofertą PO PROSTU RODZINA.

Oblicz Zamów

Szczegóły oferty

  Cena brutto sprzedaży prądu dla grupy taryfowej G11k
(zł/kWh)
Cena brutto sprzedaży prądu dla grupy taryfowej G12k
(zł/kWh)
Wysokość opłaty handlowej
(cena brutto, zł/miesiąc)
  całodobowa strefa dzienna strefa nocna faktura tradycyjna eFaktura/faktura w formie elektronicznej
Oferta Po prostu Rodzina 0,2850 0,3321 0,2199 5,99 4,99

 

  • Warunki obowiązują od dnia 1 stycznia 2017.
  • Opłata handlowa to opłata pokrywająca koszty obsługi klienta, np. koszty wystawienia rachunku i jego dostarczania. Szczegółowe warunki określa regulamin oferty Po prostu rodzina.

Brak podwyżek ceny sprzedaży prądu

Nikt nie lubi podwyżek, dlatego zabezpieczymy Cię przed zmianami ceny sprzedaży prądu na najbliższe 2 lata.

 

Wybierz eFakturę

Elektroniczna faktura to nie tylko oszczędność czasu i wygoda.
Jeżeli szukasz dodatkowych oszczędności w Twoim domu aktywuj
eFakturę a obniżysz opłatę handlową o 1 zł.

 

Kto może skorzystać z oferty?

Oferta skierowana jest do posiadaczy Karty Dużej Rodziny, zarówno do obecnych, jak i nowych klientów ENERGI.*

Czym jest Karta Dużej Rodziny?

Karta Dużej Rodziny to system zniżek i dodatkowych uprawnień dla rodzin 3+. Karta zapewnia zniżki przy zakupie jedzenia i kosmetyków, odzieży i obuwia, książek, zabawek i paliwa oraz obniża koszty rachunków za usługi.

Posiadacze Karty Dużej Rodziny mogą korzystać z oferty w ponad 10 tys. miejsc zgłoszonych przez prawie tysiąc firm i instytucji z całej Polski. Milionowa Karta została wydana w maju 2015 r. Karta przysługuje niezależnie od uzyskiwanych dochodów rodzinom z co najmniej trójką dzieci.

Dowiedz się więcej

Niska cena to nie wszystko

W ENERDZE czekają na Ciebie i Twoją rodzinę również inne, dodatkowe korzyści:**

  • możliwość zbierania punktów PAYBACK i płacenia nimi za energię elektryczną,
  • łatwy dostęp do rachunku przez telefon i internet poprzez swoje konto w serwisie ebok.energa.pl lub 24.energa.pl (serwis 24.energa.pl dostępny jest obecnie tylko dla klientów, którzy zostali o tym powiadomieni indywidualnie),
  • wygodny sposób rozliczeń – Rozliczenia Rzeczywiste - to dodatkowa elastyczność i kontrola nad wydatkami,
  • atrakcyjne promocje na sklep.energa.pl.

Zamów ofertę

Jestem już klientem Energi lub chce zawrzeć nową umowę.

Chcę skorzystać z nowej oferty na prąd

Nabyłem mieszkanie, w którym był już wcześniej prąd od Energi.

Chcę przepisać na siebie istniejącą umowę/licznik

Mam prąd od innego sprzedawcy, ale chcę skorzystać z oferty Energi.

Chcę przenieść prąd w moim domu do Energi

Jak podpisać umowę, jeśli w mieszkaniu nie ma licznika?

  • W Twoim domu lub mieszkaniu, do którego się wprowadzasz, nigdy nie było zamontowanego licznika prądu? Zanim wybierzesz najkorzystniejszą dla swojej rodziny ofertę musisz złożyć wniosek o przyłączenie do sieci u swojego dostawcy prądu. Po zakończeniu procesu przyłączenia do sieci będziesz mógł skorzystać z naszej oferty. Jeżeli Twój dom lub mieszkanie znajduje się na obszarze sieci dystrybucyjnej ENERGA – OPERATOR S.A. złóż wniosek online.

* Niezmienna cena sprzedaży energii elektrycznej dotyczy 24-miesięcznego okresu obowiązywania oferty Po prostu rodzina trwającego nie dłużej niż do 30.09.2019 r. Z oferty można skorzystać w okresie od 01.01.2017 r. do 30.06.2017 r. Z oferty mogą skorzystać obecni oraz nowi Klienci będący Konsumentami, korzystający z usług dystrybutorów, z którymi ENERGA – OBRÓT S.A. zawarła generalne umowy dystrybucyjne dla Umów Kompleksowych lub przyłączeni do sieci dystrybucyjnej ENERGA – OPERATOR S.A., korzystający z jednostrefowych grup taryfowych G11 lub dwustrefowych grup taryfowych G12, którzy zawrą z ENERGA-OBRÓT S.A. Umowę Kompleksową, przy czym w czasie przystąpienia do oferty oraz obowiązywania oferty są posiadaczami Karty Dużej Rodziny, o której mowa w ustawie z dnia 5 grudnia 2014 roku o Karcie Dużej Rodziny (Dz.U. z 2014 roku, poz. 1863). Przy zawieraniu Umowy Kompleksowej za pomocą formularza zamówienia znajdującego się na www.energa.pl. Klient zobowiązany jest załączyć w formie skanu Kartę Dużej Rodziny.

Z oferty nie mogą skorzystać Klienci korzystający z liczników przedpłatowych lub korzystający z innych rabatów, promocji, zniżek. Klienci korzystający z oferty przyłączeni do sieci dystrybucyjnej OSD ENERGA – OPERATOR S.A. mogą skorzystać z usługi Rozliczenia Rzeczywiste, eFaktura, eBOK oraz programu PAYBACK. Z oferty skorzystać może ograniczona liczba Klientów. Szczegółowe warunki oferty określa Regulamin dostępny na www.energa.pl.

** Dotyczy również gospodarstw domowych, które obecnie są Klientami innych sprzedawców energii elektrycznej.

Najważniejsze pytania i odpowiedzi

W Grupie Energa zawsze kierujemy się wygodą naszych Klientów. Dlatego też, postanowiliśmy ułatwić metodę korzystania z oferty poprzez wypełnienie formularza Umowy na Odległość, bez odwiedzin w Salonie Sprzedaży. W ten sposób, rodziny wielodzietne mogą przystąpić do oferty „Po Prostu Rodzina” nie wychodząc z domu. Ze względu na ogólnopolski charakter programu chcieliśmy zapewnić, aby z oferty można było skorzystać z dowolnego miejsca w Polsce.

Oszczędność jest uzależniona od wielkości zużycia energii elektrycznej oraz od obecnych cen energii, wg. których rozliczana jest Twoją rodzina. Dlatego, przed podjęciem decyzji o zawarciu z nami umowy sprawdź, ile może zaoszczędzić Twoja rodzina.

Zawsze chcemy zapewniać naszym Klientom najbardziej konkurencyjne na rynku warunki. Klienci, którzy korzystali z dotychczasowej oferty mają możliwość zmiany na nową ofertę „Po Prostu Rodzina”. Zostali oni poinformowani drogą elektroniczną o atrakcyjniejszych warunkach oraz otrzymali aneks pozwalający na zmianę oferty.

Po zakończeniu okresu promocyjnego, który trwa 24 miesiące, Klient będzie rozliczany według ceny dotychczasowej grupy taryfowej - zgodnej z doręczonym i obowiązującym cennikiem. Cennik uwzględnia 15% rabatu od ceny energii elektrycznej oraz stawki opłaty handlowej przewidzianych tym cennikiem.

Umowa podpisana z Energą nie traci swojej mocy. Klient w ramach zawartej umowy może nadal korzystać z oferty Po prostu rodzina.

Karta Dużej Rodziny to system zniżek i dodatkowych uprawnień dla rodzin z co najmniej trójką dzieci. Zapewnia ulgi przy zakupie jedzenia, kosmetyków, odzieży, obuwia, książek, zabawek i paliwa oraz obniża koszty rachunków za usługi. Posiadacze Karty Dużej Rodziny mogą korzystać z oferty w ponad 10 tys. miejsc zgłoszonych przez prawie tysiąc firm i instytucji z całej Polski. Milionowa Karta została wydana w maju 2015 r.

Chcesz zamówić ofertę? Kliknij tutaj i wybierz odpowiedni formularz.