Prąd dla dużej rodziny

Oferta dla posiadaczy

Karty Dużej Rodziny

Zamów

Chcesz zamówić ofertę? Kliknij tutaj i wybierz odpowiedni formularz.

Prąd dla dużej rodziny

Twój dom zawsze rozpiera energia? Od rana masz mnóstwo spraw na głowie, pralka działa przez cały dzień, w kuchni gorąco od piekarnika, a dzieci popołudniami surfują po Internecie?

Specjalnie dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny przygotowaliśmy ofertę dla domu, w którym życie toczy się przez cały dzień.


Korzyści rosną wraz ze zużyciem:

  • im więcej zużywasz, tym więcej oszczędzasz

Czym jest Karta Dużej Rodziny?

Karta Dużej Rodziny to system zniżek i dodatkowych uprawnień dla rodzin 3+ zarówno w instytucjach publicznych, jak i w firmach prywatnych. Jej posiadacze mają możliwość tańszego korzystania z oferty instytucji kultury, ośrodków rekreacyjnych czy księgarni na terenie całego kraju. Posiadanie Karty ułatwia więc dużym rodzinom dostęp do rekreacji oraz obniża koszty codziennego życia.

W praktyce Karta Dużej Rodziny zapewnia zniżki przy zakupie jedzenia i kosmetyków, odzieży i obuwia, książek, zabawek oraz paliwa. Obniża także koszty rachunków za usług telekomunikacyjne czy bankowe. Pozwala na tańsze przejazdy pociągami i komunikacją publiczną w wybranych miejscowościach.

Posiadacze Karty Dużej Rodziny mogą korzystać z oferty w ponad 10 tys. miejsc zgłoszonych przez prawie tysiąc firm i instytucji z całej Polski. Milionowa Karta została wydana w maju 2015 r. Karta przysługuje niezależnie od uzyskiwanych dochodów rodzinom z co najmniej trójką dzieci

Dowiedz się więcej

PRĄD dla dużej rodziny

Oferta Prąd dla dużej rodziny jest idealnym rozwiązaniem dla rodzin ceniących sobie wygodę i oszczędność:

  • energia w dobrej cenie przez cały okres obowiązywania oferty,
  • 12 miesięcy bez podwyżek cen sprzedaży prądu,
  • proces zmiany sprzedawcy załatwimy za Ciebie, bez przerw w dostawie, zmiany licznika oraz instalacji,
  • jedna faktura za sprzedaż i dystrybucję.

Szczegóły oferty

  Cena brutto sprzedaży prądu dla grupy taryfowej G11k
(zł/kWh)
Cena brutto sprzedaży prądu dla grupy taryfowej G12k
(zł/kWh)
Wysokość opłaty handlowej
(cena brutto, zł/miesiąc)
  całodobowa strefa dzienna strefa nocna  
Oferta Prąd dla dużej rodziny 0,2850 0,3321 0,2199 5,99

 

  • Warunki obowiązują od dnia 30 stycznia 2019 roku do 30 czerwca 2019 roku.
  • Opłata handlowa to opłata pokrywająca koszty obsługi klienta, np. koszty wystawienia rachunku i jego dostarczania. Szczegółowe warunki określa  regulamin oferty Prąd dla dużej rodziny.

Kto może skorzystać z oferty?

Oferta skierowana jest do posiadaczy Karty Dużej Rodziny, zarówno do obecnych, jak i nowych klientów ENERGI.*

Zamów ofertę

Zamów Online

Wypełnij formularz, a nasz doradca zadzwoni do Ciebie i przedstawi dopasowaną ofertę.

*Prąd dla dużej rodziny: Niezmienna cena sprzedaży energii elektrycznej dotyczy 12-miesięcznego okresu obowiązywania oferty Prąd dla dużej rodziny (dalej: Oferta) trwającego nie dłużej niż do 30.09.2020 r. Z Oferty można skorzystać w okresie od 30.01.2019 r. do 30.06.2019 r. Z Oferty mogą skorzystać obecni oraz nowi Klienci będący Konsumentami, korzystający z usług dystrybutorów, z którymi ENERGA-OBRÓT S.A. zawarła generalne umowy dystrybucyjne dla Umów Kompleksowych lub przyłączeni do sieci dystrybucyjnej ENERGA-OPERATOR S.A., korzystający z jednostrefowych grup taryfowych G11 lub dwustrefowych grup taryfowych G12, którzy zawrą z ENERGA-OBRÓT S.A. Umowę Kompleksową, przy czym w czasie przystąpienia do Oferty oraz obowiązywania Oferty są posiadaczami Karty Dużej Rodziny, o której mowa w ustawie z dnia 5 grudnia 2014 roku o Karcie Dużej Rodziny (Dz.U. z 2016 roku, poz. 785 z późn. zm.). Przy zawieraniu Umowy Kompleksowej za pomocą formularza zamówienia znajdującego się na www.energa.pl Klient zobowiązany jest załączyć w formie skanu Kartę Dużej Rodziny. Z Oferty nie mogą skorzystać Klienci korzystający z liczników przedpłatowych lub korzystający z innych rabatów, promocji, zniżek. Z Oferty skorzystać może ograniczona liczba Klientów. Szczegółowe warunki Oferty określa Regulamin dostępny na www.energa.pl.

Najważniejsze pytania i odpowiedzi

W Grupie Energa zawsze kierujemy się wygodą naszych Klientów. Dlatego też, postanowiliśmy ułatwić metodę korzystania z oferty poprzez wypełnienie formularza Umowy na Odległość, bez odwiedzin w Salonie Sprzedaży. W ten sposób, rodziny wielodzietne mogą przystąpić do oferty „Prąd dla dużej rodziny” nie wychodząc z domu. Ze względu na ogólnopolski charakter programu chcieliśmy zapewnić, aby z oferty można było skorzystać z dowolnego miejsca w Polsce.

Zawsze chcemy zapewniać naszym Klientom najbardziej konkurencyjne na rynku warunki. Klienci, którzy korzystali z dotychczasowej oferty mają możliwość zmiany na nową ofertę „Prąd dla dużej rodziny”. Zostali oni poinformowani drogą elektroniczną o atrakcyjniejszych warunkach oraz otrzymali aneks pozwalający na zmianę oferty.

Umowa podpisana z Energą nie traci swojej mocy. Klient w ramach zawartej umowy może nadal korzystać z oferty „Prąd dla dużej rodziny”.

Karta Dużej Rodziny to system zniżek i dodatkowych uprawnień dla rodzin z co najmniej trójką dzieci. Zapewnia ulgi przy zakupie jedzenia, kosmetyków, odzieży, obuwia, książek, zabawek i paliwa oraz obniża koszty rachunków za usługi. Posiadacze Karty Dużej Rodziny mogą korzystać z oferty w ponad 10 tys. miejsc zgłoszonych przez prawie tysiąc firm i instytucji z całej Polski. Milionowa Karta została wydana w maju 2015 r.