Festiwal odbywa się w każdym województwie i ma na celu promowanie przede wszystkim tradycji kulinarnej i kulturowej z różnych zakątków Polski. Dodatkowo ma on charakter rywalizacji, gdzie konkurują ze sobą Koła Gospodyń Wiejskich z danego regionu. Ogólnopolski finał odbędzie się w Warszawie na stadionie PGE Narodowym we wrześniu. Energa należąca do grupy ORLEN jest jednym z głównych sponsorów Festiwalu „Polska od Kuchni”. Jesteśmy na każdym wydarzeniu tegorocznej edycji.

Fotowoltaika w Parszczycach

Również w Parszczycach nie zabrakło naszej obecności, gdzie pojawiło się nasze stoisko promujące panele fotowoltaiczne od Energa Obrót. Stoisko przygotowane na spotkanie z klientem, gdzie osoba zainteresowana miała okazję skorzystać z naszej wiedzy, a także mogła uzyskać ofertę handlową na swoją instalację PV praktycznie od ręki.

Zainteresowanie na stoisku dotyczyło głównie naszych instalacji fotowoltaicznych, korzyści z nich płynących oraz przyszłości jaka czeka przyszłych i obecnych prosumentów. Znając dobrą reputację Energa Obrót klienci często pytali czym wyróżnia się nasza oferta na tle konkurencji. Odpowiedź była prosta… jakość, trwałość, pewna gwarancja oraz wysoki poziom obsługi. Przedstawiliśmy na miejscu kilka ofert potencjalnym posiadaczom instalacji fotowoltaicznej.

  • Do dyspozycji naszych klientów czekały wygodne fotele, na których mogli usiąść i w przyjemnej atmosferze odbyć rozmowę.
  • Dla młodszych uczestników „Polski od Kuchni” Energa Obrót przygotowała ciekawe upominki, takie jak piłki do koszykówki, książki edukacyjne, puzzle i wiele innych zabawek.

Fotoreportaż - stoisko ENERGI

Icon

Icon

Icon