EnerGO! Stacja ładowaniaProsta droga

do innowacji!

Sprawdź   Zamów

EnerGO! Stacja ładowania


Poszukujesz innowacyjnego rozwiązania dla Twojej firmy? Chcesz dołączyć do grona nowoczesnych firm, które znajdują się na mapie użytkowników samochodów elektrycznych?

Zainwestuj w EnerGO! Stacja ładowania. W naszej ofercie znajdują się m.in. stacje ładowania naścienne oraz stacje półszybkiego ładowania, które umożliwiają jednocześnie ładowanie dwóch samochodów od mocy 22 kW.


Co zyskujesz inwestując w stację ładowania?

  • WIZERUNEK – wizerunek firmy nowoczesnej, działającej w oparciu o trendy zrównoważonego biznesu,
  • NOWYCH KLIENTÓW – nowych klientów, którzy na stale wpiszą Twoją firmę w mapę swoich tras,
  • PRZEWAGĘ RYNKOWĄ – masz szanse posiadać jedną z pierwszych stacji ładowania w Twojej okolicy,
  • CZYSTSZE POWIETRZE – realny wpływ na jakość powietrza w Twoim mieście.

Innowacja drogą do sukcesu!

Przypadek rządzi światem. Tak odkryta penicylina, rentgen, teflon, a nawet szampan na stałe wpisały się w bieg współczesności. Biznes to jednak ekosystem, w którym nie ma miejsca na przypadki. Tu rządzi analiza i konsekwentna strategia. Słysząc o e-mobility tj. pojazdach zasilanych energią elektryczną - z dużym dystansem można patrzeć na statystyki rozwoju sektora elektromobilności.

Raport Deloitte oraz DNB Bank Polska* jasno artykułuje kierunki rozwoju motoryzacji definiując właśnie elektromobilność jako przyszłość, od której nie można uciec. Śladem Japonii, Niemiec i Francji w ciągu najbliższych 10 lat - co potwierdza Ministerstwo Energii - w Polsce jeździć będzie milion „elektryków”**.

  • Dlaczego? Chcemy żyć świadomie i wygodnie, korzystać z nowoczesnego transportu szukając jednocześnie ekologicznych kompromisów. Postaw na ENERGA–OBRÓT S.A. : sprawdzonego sprzedawcę energii elektrycznej, także w zakresie elektromobilności.

Elektryczna rewolucja już tu jest!

 

 

w pracy...

Życie zaczyna się po 17:00. Dlatego swój samochód ładuję w czasie pracy. Spotkania, konferencje, biznesowy lunch - to wystarczająco dużo by popołudniu myśleć tylko o tym co przyjemne.

 

w hotelu…

700 km i trójka dzieci na tylnym siedzeniu samochodu? Nocleg w hotelu to sprawdzony sposób na odpoczynek w trasie i doładowanie samochodu bez konieczności szukania stacji ładowania.

 


w centrum handlowym…

Kino wieczorem? Zakupy w południe? Stacja ładowania w centrum handlowym ułatwia codzienne ładowanie auta. Lubię to!

Plan inwestycyjny EnerGO! Stacja ładowania

  • Mapka sytuacyjna - Mapka sytuacyjna pozwoli na przygotowanie dedykowanej oferty technicznej w oparciu o obecne parametry instalacji elektrycznej.
  • Audyt techniczny - Na podstawie mapy wykonany zostanie audyt inwestycji, w ramach którego otrzymasz szczegółowy kosztorys przedsięwzięcia.
  • Modernizacja - Następnie w razie konieczności przebudujemy Twoją obecną instalację elektryczna, a następnie ją podłączymy.
  • Użytkowanie - Twoja stacja ładowania jest gotowa do użytkowania. Dodatkowo za niewielką comiesięczną opłatą możesz otrzymywać statystyki zużycia energii elektrycznej z podziałem na sesje i czas ładowania, raporty dotyczące parametrów pracy stacji ładowania oraz usługę serwisowania.

Zamów ofertę nie wychodząc z biura

Zamów Online

Wypełnij formularz, a nasz doradca zadzwoni do Ciebie i przedstawi dopasowaną ofertę.

*https://www2.deloitte.com/pl/pl/pages/press-releases/articles/polska-motoryzacja-walczy-o-inwestorow.html (dostęp 20.09.2017)

**http://www.me.gov.pl/Innowacyjnosc/Elektromobilnosc (dostęp 20.09.2017)